pátek 6. února 2015

Zimní DM box

Díky tomu, že dcera vyhrála DM box loni na podzim. Taky že spolu naběhneme to DM drogerie pokaždé, když za ní dojedu do Náchoda a tím pádem mě uvrtala do zákaznické kartičky...jsem se dozvěděla, že se připravuje další, tentokrát zimní DM box . Neváhala jsem ani chviličku a hned poslala přihlášku.
Usmálo se na mě štěstí a já si ve středu 4.2. box za 149 kč jela vyzvednout. Samozřejmě jsme to rozbalily a očuchaly hned u Mišky doma :-D

Moc se mi líbila modrá krabice, uvnitř putíkovaná a jak to bylo zabalené.


Naštěstí se nenaplnily mé obavy a nevybafla na mě hora dekorativní kosmetiky. Byly tam téměř samé, pro mě příjemné věci.Nebudu psát žádnou recenzi, ale vezmu to čistě z mého laického pohledu. Taky se mi nechtějí vypisovat přesné názvy, které jsou děsně dlouhé...Bože, kdo to vymýšlí.

Začnu tím, co jsem u Mišky nechala:
1. Alverde řasenku. Pro mě naprosto nepotřebnou věc, ale Miška jich nemá nikdy dost.
2. Rimmel make-up. Zase pro mě zbytečnost, ale Mišce se moc líbil.
3. L"Oréal Paris sérum. Asi nejdražší věc z balíčku. Miška sice chvíli řešila , že je to až pro ženy od 30 let, ale nakonec jsem jí to udala. Tajně ji podezřívám, že si sérum nechala spíš kvůli té značce.

Co jsem si nechala:
4. Dermacol sprchový gel s úžasnou vůní kávy.
5. Dove šampon pro jemné vlasy na zvýšení objemu. Ne, že bych to teda s mou hustotou potřebovala, ale výrobky od Dove patří k mým oblíbeným.
6. Vitamín C komplex vitamíny ted nutně potřebuji a celkem se jimi cpu, takže určitě využiji
7. Vložky Kotex a vzorek slipových vložek Ria...co si budem povídat, vložek není nikdy dost :-)
8. Balea tělový balzám s vůní kanadské brusinky. Po rozetření krásně voní a rozhodně nezanechává pocit mastnoty. Přesto jsem trochu na vážkách, jestli ho nepošlu dál...jsem prostě absolutně nemazací typ.
9. Chimpanzee Quick Mix sacharidová výživa. Vzorek jakési sypké směsi cereálních obilovin a my o ní s Miškou svedly boj :-D ale jak to tak bývá, tak nakonec maminka vyhrála. Snědl to Jiřík...chutnalo mu to.

Co jsme si rozdělily:
10. Wasa Delicate thin crisp tenké křupavé plátky chleba s rozmarýnem. V krabičce byly dva balíčky, tak jsme si je rozdělily. Samozřejmě jsme hned i ochutnaly...každá si jednou kousla a stačilo. Jiříkovi, ale opět velmi chutnalo :-)

Co nevyužijem:
11. Vzorek přípravku NUK na mytí dřevěných podlah. Dřevěné podlahy nemáme ani jedna. Ale tak něco s tím určitě umyji :-D

Celkově tento box hodnotím kladně, na své jsme si přišli všichni...Miška, já i Jiřík.
(děkuji Mišce za vyfocení)

Žádné komentáře:

Okomentovat