sobota 31. prosince 2016

Ježíškovský swap

Nevím, zda se této akci dá říkat ještě swap. Rozhodně pokud chcete zažít šílený strach, šílený zmatek, šílenou radost a další šílenosti, tak se přihlašte Mi na Ježíškovský swap.
Každá jsme měla té druhé dát seznam lidiček s jejichstručným popisem, aby je mohla obdarovat. Ve výsledku jsme se tak rozjeli, že jsem dělala Ježíška pro 9 lidí...a vybírejte dárky lidem které téměř neznáte, pište jim dopis...a pokuste se věřit, že jste vybírali správně :-D
Jelikož jsem si vůbec nebyla jistá, tak jsem nakonec dělala tématické balíčky a na Mi nechala, který komu přidělí...i tak jsem se bála (hlavně u mužů) aby se vše dostalo tam, kam má.
Obdarovávala jsem Mi babičku, maminku, sestru a skorotchýni. Dále pak Mi partnera, jeho syna, a dva Mi kamarády.

Pro babičku Mi vybrala dárek "Pro milovnici kávy a trochu i čaje a moudrosti"


Pro maminku vybrala Mi Andělský balíček "Pro tu, co je tvým Andělem"


Sestře vybrala balíček "Pro milovnici relaxace ve vaně"


Skorotchýně dostala dárek "Pro milovnici růží"Přiznávám, že s výběrem dárků pro Mi muže jsem měla hodně velký problém a tápala jsem do poslední chviličky. Nakonec to snad dopadlo dobře.

Mi partner dostal balíček "Pro toho, kdo rád přichází věcem na kloub a opravdu moc má rád čokoládu"Jeho syn dostal dárek "Pro mladého muže, co si stále rád hraje"


 První Mi kamarád dostal balíček "Pro milovníka Asie a počítačů"Druhý kamarád dostal sluníčkový dárek "Pro toho, kdo je tvým sluncem za šedivých dnů a přeješ mu štěstí, lásku, hodně kávy a klid"Samozřejmě svůj balíček s dárky dostala i Mi. Jeden dáreček pro Mi vyrobil i Jiřík :-)


***

Nám přišel domů balík veliký, převeliký, 11 kg vážící... a plný dárečků :-)
 A tak se pod stromečkem rozbalovalo a rozbalovalo...

Někdo byl prostě spokojený... Jiřík


 Někdo překvapený... Miška


Někomu se splnila tajná přání... PřemekNěkdo nepřestával být udivován...Někdo byl na vrcholu blaha...Olin (Přemkův kamarád)Dalšími obdarovanými byla dcera Šárka...rozbalovala koncem ledna, když dorazila z Německa. ... vnoučata Matěj a Milánek. Ta si na dárky také počkala a tak zůstávají zatím tajemstvím.

Krásným dárkem pro celou rodinu byl plakátový kalendář. Ten poputuje  do hausbotu....děkujeme ♥


Swap, který již ani nelze nazvat swapem, ale prostě obdarováním milých blízkých lidí...ano, neznámí lidé se mi tímto swapem stali opravdu blízkými. Mi hrozně moc děkuji za nápad i realizaci...jsi prostě úžasná!!! ...ale i tak to bylo šílené :-D ...tak zase za rok  :-)
O swapu si můžete přečíst u Mi na blogu zde

Hodnocení 1000 / 1000 ♥

2 komentáře:

  1. určitě jste dostali od Mi krásné věci, ale ty tvoje balíčky jsou dokonalé. Balením počínaje, obsahem konče. Já bych ti dala milion bodů.

    OdpovědětVymazat
  2. Daní, to byl ten nejšílenější a nejlepší swap zároveň!:D Děkuji ti ještě jednou, že jsme něco takového spolu zažily a ještě teď se divím, jak jsme to zvládly. Naprosto jsme předčily mé představy a očekávání! Jsi úžasná! Ty tvé balíčky budou opravdu legendární a odteď už všichni budou chtít jen tvé dárky!:D A ten milion bodů si samozřejmě dostala a vlastně já díky tobě ještě mnohem víc - propojení dvou našich rodin a úžasné zážitky a pocity!:)

    OdpovědětVymazat